Poznaj nas bliżej!

Jesteśmy młodymi ludźmi z pasjami, lubimy nowe wyzwania. Dostarczanie naturalnych kosmetyków to dla nas priorytet. NATURA HOUSE to sklep internetowy, w którym znajdziesz pielęgnację ciała, włosów i twarzy w naturalnym wydaniu. W ofercie znajdziesz znane i cenione marki. Kosmetyki INSIGHT to odżywcze, bogate w ochronne i niezbędne składniki aktywne produkty, zgodne ze zdrowym wyborem czystości formuł. Posiadają innowacyjne i niekonwencjonalne receptury, które chronią zdrowie i blask włosów. OWAY – organiczne kosmetyki wybierane przez salony fryzjerskie na całym świecie. Kosmetyki do włosów, UNA a także Sendo oraz GYADA. Wszystkie marki to natura sama w sobie. Ekologiczne, naturalne kosmetyki do włosów i ciała. Kosmetyki oferowane w naszym sklepie są naturalne, bez sztucznych aromatów, SLS-ów, SLES-ów i parabenów. Naturalne, biotechnologiczne i prebiotyczne składniki, certyfikaty PETA, opakowania z recyklingu.

NH w liczbach

0
Zrealizowanych zamówień 2021
0
Nowych klientów 2021

Jak dbamy o środowisko?

W NATURA HOUSE zmniejszamy zużycie plastiku i minimalizujemy nasz wpływ na środowisko. Paczkę otrzymasz w kartonie, której wypełniaczem jest skropak, papier teksturowy lub krajanka makulaturowa. Poszukujemy optymalnych eko rozwiązań i ciągle udoskonalamy ten proces.

Bądź z nami na bieżąco!

Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku lub Instagramie.